Jakie aplikacje usprawnią działanie twojej firmy

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub zamierzasz otworzyć własny biznes, musisz zdawać sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach obecność firmy w internecie i działania prowadzone przez nią online to konieczność. Warto wiedzieć, że istnieją aplikacje, które usprawnią działania naszej firmy. Oto niektóre z nich:

1. Google Analytics pomoże w działaniach marketingowych.

Google Analytics przedstawi ci dokładne statystyki twojej strony internetowej lub bloga. Dzięki nim dowiesz się, ile osób odwiedziło twoją stronę w ostatnim miesiącu, tygodniu czy dzisiaj. Poznasz źródła wejść i dane o tych osobach, takie jak ich zainteresowania. To narzędzie pokaże ci dużo więcej, także kto jest na twoje stronie w czasie rzeczywistym, a kto wchodzi regularnie. To aplikacja, która pomoże opracować skuteczną strategię marketingową twojej firmy.

2. SALESmanago to kolejne narzędzie do skutecznego marketingu.

Jeżeli sprzedajesz jakieś produkty, to narzędzie bardzo ci się przyda. Pozwoli ono dopasować konkretny towar do klienta. Usprawnia procesy sprzedażowe dzięki identyfikacji osób odwiedzających stronę, tworzeniu ich profili behawioralnych i obserwowaniu preferencji oraz automatycznemu rozsyłaniu newsletterów dostosowanych do oczekiwań danej osoby, zawierających również ofertę sprzedażową. SALESmanago to polska marka, a jej narzędzie posiada jeszcze o wiele więcej funkcji, które składają się na tzw. inteligentny i spersonalizowany marketing.

3. Skype for Business ułatwia komunikację.

To niezwykle przydatne narzędzie, które ułatwia komunikację i pozwala na łączność w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki tej aplikacji możesz prowadzić czaty, konferencje wideo, a także rozmowy telefoniczne. Aplikację można pobrać na różne urządzenia takie jak: komputer, tablet czy smartfon. Skype for Business umożliwia dodawanie do spotkań online nawet 250 osób i pozwala na zarządzanie kontami pracowników.

4. Aplikacja umownik.pl pomaga w zawieraniu umów.

Dzięki Umownik nie tylko podpiszesz umowę bez konieczności składania podpisu, ale też będziesz mógł ją negocjować i zweryfikujesz szybko swoich kontrahentów. Wystarczy założyć konto i w ciągu nawet 7 minut możesz mieć gotową umowę. Aplikacja działa w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i ogranicza biurokrację. Jeżeli umowa ci nie odpowiada, kontrahent może zobaczyć podkreślone na czerwono punkty przez ciebie zakwestionowane i ustosunkować się do nich.

5. Google Tag Manager pomoże zarządzać skryptami na stronie.

To darmowe narzędzie pozwalające marketerom śledzić zachowania użytkowników oraz dodawać odpowiednie kody na stronę i ustalać reguły, według których będą działać. Dzięki temu mogą to robić bardzo szybko za pomocą kilku kliknięć. Umożliwia to szybką reakcję na pojawienie się nowej okazji biznesowej. Wdrażając nowe tagi, możesz prowadzić szybki i skuteczny marketing.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here