Tinder
Fot. Pexels.com

Znalezienie drugiej połówki nie zawsze jest proste. Pomagają w tym aplikacje randkowe. Najpopularniejszą z nich jest Tinder. Swoją popularność zdobył głównie za sprawą mobilności. Wcześniej popularne portale randkowe nie były tak dostosowane do urządzeń mobilny.

Przeczytaj też: http://www.garg.pl/tinder-najlepsza-aplikacja-randkowa/

Jak działa Tinder?

Aplikacja pokazuje nam zdjęcia osób w okolicy. Maksymalny dystans w jakim pojawią nam się osoby ustawiony jest automatycznie przez portal randkowy. Pod zdjęciem możemy przeczytać krótki opis, a także wiek. Jeśli taka osoba się nam spodoba przesuwamy palcem w prawo. Kiedy ktoś się nam nie podoba przesuwamy palcem w lewo.

Kiedy osoba, którą przesunęliśmy w prawo zrobi to samo z naszym zdjęciem mamy dopasowanie. W takiej sytuacji uaktywnia się czat i można ze sobą rozmawiać. W innym przypadku nie ma możliwości skontaktowania się ze sobą.

Tinder pozwala znaleźć miłość swojego życia, a także namiętny romans. Niektórzy, zwłaszcza podczas lockdownu wykorzystywali aplikację jako tradycyjny serwis społecznościowy, w którym poznawali nowych ludzi.

Tinder plus

Ta aplikacja randkowa jest darmowa. Każdy może ją pobrać na swój telefon. Jednak za niewielką opłatą można wykupić dostęp do konta PLUS. W takim wypadku nasz profil będzie się pojawiał najczęściej innym osobom. Ponadto istnieje możliwość usunięcia blokady lokalizacyjnej i kontaktowanie się z ludźmi z całej Polski.

Istnieje także wersja Gold tego serwisu. Uzyskuje się w tej opcji kilka dodatkowych ulepszeń jak możliwość nielimitowanych SuperLike. W wersji darmowej można dać komuś tylko jeden SuperLike dziennie. Jest to opcja, która wysyła powiadomienie osobie uzyskującej SuperLike, że go otrzymała. Może to zachęcić do odwzajemnienia lajka oraz rozmowy.

Jednak jedną z najbardziej ciekawych opcji Tinder Plus jest możliwość obserwowania kto polubił nasz profil, a kto nie.

 

Wśród wielu portali randkowych Tinder jako mobilna aplikacja wysuwa się na prowadzenie pod względem popularności. Przejrzystość korzystania oraz niewiele opcji sprawiają, że łatwo z niej korzystać. Ta aplikacja sprawdzi się zarówno dla osób szukających poważnego związku jak i namiętnego romansu.

Zobacz też: http://www.e-gospodarz.pl/kosmetolog-jaki-zabieg-wykonuje-najczesciej/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here