Kiedy warto wynająć swój schowek w self storage?

Chcesz zrobić remont, ale nie masz gdzie przechować mebli lub innych ważnych dla ciebie przedmiotów? Inna sytuacja – kochasz jeździć na rowerze lub nartach, ale przeprowadzka do nowego lokum nieco skomplikowała Twoje plany? Piwnica jest za mała lub nie masz jej w ogóle, a do mieszkania nie wciśnie się już nawet zapasowa dętka od koła lub but od nart? A może kochasz motocykle, ale nie masz warunków do przechowywania narzędzi, niezbędnych do naprawy i konserwowania?

Odpowiedzią na wszystkie zmartwienia związane z brakiem przestrzeni jest właśnie samoobsługowy schowek, czyli self storage. Dzięki niemu Twoje problemy związane z ciągłym brakiem miejsca znikną na zawołanie. Ty z kolei będziesz mógł cieszyć się nie tylko minimalistyczną przestrzenią i otoczeniem najważniejszych przedmiotów, ale i czystym sumieniem, że Twoim pamiątkom, sprzętom lub ubraniom nic nie zagraża.

Na czym dokładnie polega działanie self storage?

Self storage w dokładnym tłumaczeniu na język polski oznacza po prostu przechowywanie. Jednak nie jest to takie zwykłe chowanie rzeczy, jakie znamy na przykład z upychania przedmiotów w zbyt małej komórce. Idea jest inna. Chodzi o dopasowanie idealnego schowka, szytego na miarę Twoich potrzeb przestrzennych.

Po prostu wchodzisz na stronę self storage we Wrocławiu, Krakowie lub Warszawie i przeglądasz, jakie magazyny firma posiada do dyspozycji. Następnie możesz zobaczyć je online i dokładnie sprawdzić, czy któryś z nich w pełni odpowiada Twoim wymaganiom. Teraz rezerwujesz, podpisujesz umowę, wybierasz sposób płatności i chowasz co chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Dodatkowo firma ma do dyspozycji, za dodatkową opłatą, szereg usług dodatkowych, jak obsługa odbioru i wysyłki przesyłek.  Ponad to Less Mess sprzedaje kartony, folie stretch, folie bąbelkowe i wiele innych materiałów opakowaniowych dostępnych w oddziale firmy oraz online na ekartony.pl

Czy self storage jest bezpieczny?

Wiele osób obawia się o bezpieczeństwo swojego dobytku pozostawionego w takim miejscu. Z jednej strony jest w tym słuszność, ponieważ self storage jest dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Od razu rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Przedmioty pozostawione w schowku są bezpieczne!

Zapewniają to kamery oraz czujniki zamontowane na terenie całego magazynu. Tak staranna dbałość o odpowiednią ochronę obiektu sprawia, że to jedne z najbezpieczniejszych magazynów na terenie naszego kraju. Nie sposób również nie wspomnieć o tym, iż przedsiębiorstwo oferuje odbieranie i nadawanie paczek oraz i darmowy transport.

Dlaczego self storage to najlepszy wybór?

  1. Szybki wynajem magazynów – możliwy najem nawet na 7 dni.
  2. Cena adekwatna do powierzchni, jaką wynajmujesz.
  3. Najbezpieczniejsze schowki.

Nie ryzykuj i zaufaj jedynej najbezpieczniejszej firmie self storage, a nie rozczarujesz się.

Więcej informacji na https://www.lessmess.storage/pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here