Bitcoin to kryptowaluta, która zyskała sobie wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego, bo kurs tej waluty poszybował wręcz w górę. Jeśli ktoś miał szczęście i kupił na samym początku tę walutę to zyskał naprawdę krocie. Dzisiaj kurs jest bardzo wysoki, dlatego można byłoby na tym sporo zarobić. Jeśli dzisiaj chcemy inwestować to będą to nieco mniejsze zyski. Trzeba będzie to dokładnie sprawdzać.

Oznacza to, że musimy wiedzieć, z jakiej giełdy korzystać. Mamy kilka giełd polskich, co oznacza, że bez większych problemów będzie można dotrzeć do takich kursów, jakie są dla nas korzystne. Porównamy sobie wszystko i wybierzemy taki momenty inwestycji, jaki jest najbardziej prawdopodobny. Weźmy pod uwagę to, że tutaj wahnięcia są praktycznie codziennie. W ciągu niedługiego czasu kurs spadł o pięć tysięcy dolarów, ale między czasie może wzrosnąć i to znacząco.

Nie inwestujemy na początku zbyt wielu pieniędzy, a dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że nie wiemy jak to wszystko będzie wyglądało. Musimy sprawdzić czy to nam się opłaca i czy my w ogóle na tym zarobimy. Inwestując ryzykujemy, ale jeśli uda nam się to ryzyko zmniejszyć to na pewno będziemy o wiele bardziej zadowoleni. Wiele osób na całym świecie inwestuje w bitcoiny i nie widać żeby na tym traciły.
Jeśli kupiliśmy bitcoiny wtedy, kiedy cena była bardzo wysoka, a teraz spadła o trzeba czekać. Im bardziej się będziemy spieszyć tym gorzej dla nas, bo wiele na tym stracimy, a przecież nie o takie inwestycje nam chodzi. Nie zawsze musimy zyskać bardzo dużo, ale też nie chcemy stracić na tym zbyt wiele.

Kupujemy i sprzedajemy

Nie ma, co długo trzymać takich pieniędzy na swoim koncie. Kryptowaluty są i tak dość ryzykowną inwestycją, ponieważ tak naprawdę ich nie ma. Nie pójdziemy do banku i nie wypłacimy tych pieniędzy. To niesie ze sobą ryzyko, dlatego inwestujemy w miarę szybko i sprzedajemy. Na tym uda nam się na pewno sporo zarobić. Trzeba tylko interesować się tym codziennie, a wtedy wiele na tym zyskamy. Ile? Wszystko będzie zależało, w którym momencie się za to bierzemy oraz będzie zależało od tego jak dużą kwotę inwestujemy.

Z jednej strony lepiej byłoby nie inwestować zbyt wiele, ale jeśli inwestujemy mało to i zyski są małe, a wtedy nie za bardzo nam się to opłaca. Najpierw trzeba będzie zbadać rynek i dopiero wtedy możemy przystąpić do nieco większych inwestycji. W coś trzeba inwestować, bo przecież chcemy obracać swoimi pieniędzmi. Trzymanie ich na koncie nie ma żadnego sensu i nic na tym nie zyskamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here