Shoplo integracje

0
2347

Shoplo to platforma e-commerce, która udostępnia swoim klientom trzy podstawowe narzędzia. Są nimi: sklep internetowy, sprzedaż wielokanałowa oraz platforma do rozmów z klientami. Narzędzia, które oferuje Shoplo są od siebie niezależne, ale uzupełniają się w doskonały sposób.

Dzięki shoplo, możemy stworzyć własny, niepowtarzalny sklep internetowy od A do Z. Przyjazny i prosty w użyciu kreator, poprowadzi nas przez cały proces. Ale Shoplo to coś więcej, niż tylko sklep internetowy. Platforma oferuje integracje i dodatki, które pomogą w rozwoju biznesu i ułatwią codzienną pracę bez konieczności podpisywania skomplikowanych umów.

Pakiet Integracyjny Shoplo z Insert Subiekt GT

Jest to pakiet, który pozwala na automatyczne pobieranie zamówień z Shoplo do systemu Subiekt GT. Bezproblemowo synchronizuje produkty i stany magazynowe. Pakiet oferuje zarówno przesyłanie produktów z Subiekt GT do magazynów Shoplo, jak i bieżącą aktualizację stanów magazynowych, dzięki czemu użytkownicy są zawsze na bieżąco.

Mając możliwość dokonania własnej konfiguracji, możemy dostosować funkcjonalność do specyficznych oczekiwań. Jesteśmy w stanie tworzyć faktury VAT, paragony imienne, a także aktualizować i budować bazę kontrahentów.

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Navireo

Pakiet oferuje możliwość automatycznego przesyłania produktów z Insert Navireo do magazynów Shoplo. Użytkownik może dostosować funkcjonalność pod własne wymagania, może decydować, które produkty mają być przeniesione do Shoplo. Ponadto ma możliwość zmiany zdjęć i opisów towarów, a także określać dowolnie filtrowanie.

Pakiet umożliwia także automatyczną synchronizacją stanów magazynowych międy dowolnym magazynem,  a magazynem Shoplo. Użytkownik, poprzez szczegółową konfigurację może przetwarzać zamówienia z dowolnie wybranych statusów, tworzyć zamówienia RO, faktury VAT, paragony imienne, tworzyć nową bazę kontrahentów lub ją po prostu zsynchronizować.

Pakiet integracyjny Shoplo z Comarch ERP Optima

Integracja polega na zsynchronizowaniu zamówień, produktów i stanów magazynowych z Shoplo bezpośrednio do Comarch ERP Optima. W momencie konfiguracji, użytkownik może wybrać funkcje, które będą mu przydatne. Może zdecydować, jakie produkty powinny zostać przeniesione, określić filtrowanie po statusie aktywności towarów, zmieniać opisy i zdjęcia asortymentu.

Z łatwością określi, które magazyny powinny być aktualizowane, a także dostosuje funkcjonalność do własnych preferencji. Główne możliwości integracji, to przetwarzanie zamówień, bez względu na ich status, tworzenie zamówień RO, faktur VAT, imiennych paragonów a także tworzenie lub powiązanie baz kontrahentów z już istniejącymi.

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Subiekt Nexo Pro

Pakiet oferuje importowanie towarów z programu Subiekt Nexo Pro do magazynów Shoplo. Użytkownik może sprecyzować, z których statusów w Subiekt Nexo przedmioty powinny zostać przeniesione, może określić cennik oraz status aktywności produktów.

Ponadto może nadać symbole magazynów oraz ID kategorii produktów. Moduł pozwala na przesyłanie wszystkich, bądź wybranych zamówień, przetwarzać je oraz tworzyć nowe. Ponadto ma możliwość wystawiania faktur VAT, paragonów imiennych oraz może powiązać nowych kontrahentów z bazą już istniejących.

Dlaczego warto skorzystać z integracji Shoplo

To, co wyróżnia integracje Shoplo, to łatwość instalacji, bezpłatna pomoc techniczna, a także możliwość darmowego testowania przez okres 30 dni.  Synchronizacja następuje przez podanie unikalnego klucza API.

Klienci, którzy skorzystali już z takich rozwiązań, chwalą sobie łatwość użytkowania oraz oszczędność czasu. Cena każdego pakietu to 199 zł na miesiąc, jednakże rabaty lojalnościowe pomagają zaoszczędzić nawet do 15% przy rocznym użytkowaniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here